You are currently viewing Krystyna Prońko – Recital

Krystyna Prońko – Recital

Data: 19 maja 2024 r. (niedziela) godz. 18.00

Miejsce: Olsztyńska Scena Muzyczna Mirka Mastalerza, 10-170 Olsztyn, ul. Gietkowska 10 Box D (Stajnie Dragonów)

Bilety: 150 PLN/ 100 PLN

https://biletyna.pl/koncert/Krystyna-Pronko/Recital/Olsztyn

informacje pod nr tel.: 600 131 007 mail: mirek.mastalerz@gmail.com 

Zapraszamy na koncert jednej z najwybitniejszych i najpopularniejszych artystek polskiej sceny muzycznej KRYSTYNY PROŃKO!

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów polskiej piosenki wybrzmi podczas koncertów „Jesteś lekiem na całe zło”. Krystyna Prońko to znakomita wokalistka jazzowa i rozrywkowa, która od dziesięcioleci zachwyca polską publiczność swoim talentem, warsztatem i sceniczną charyzmą. W swym dorobku ma niezapomniane polskie hity, takie jak „Deszcz w Cisnej”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Małe tęsknoty”, „Złość”, „Poranne łzy” czy „Papierowe ptaki”.

Krystyna Prońko lubi mieszać gatunki muzyczne ze sobą, bo jak mówi „nużące jest śpiewanie ciągle tego samego”. Na pytanie „jak by określiła tę muzykę, którą wykonuje” – odpowiada:

”ani to pop, ani rock, ani to jazz, ani piosenka literacka. Moje śpiewanie i piosenki to po prostu współczesna muzyka rozrywkowa. A jeśli ktoś koniecznie chce to szufladkować, to niech nazywa to –styl ”jazzy”(nie mylić z jazz ’em) Krystyny Prońko.”

Usłyszymy więc lekko jazzujący, zaskakujący niezwykłym klimatem i doskonałym wykonaniem koncert, w którym piosenkarce towarzyszyć będzie na fortepianie Przemek Raminiak.  Artyści wykonają największe i najpiękniejsze piosenki artystki i piosenki jazzowe.

„Krystyna Prońko Trio – Jesteś lekiem na całe zło” to kameralny, zaskakujący niezwykłym klimatem i doskonałym wykonaniem koncert, w którym obok piosenek jazzowych, takich jak „God Bless The Child”, „Mood Indigo”, „The Girl From Ipanema”, „I Got Rhythm”, „Autumn Leaves”, znajdują się również polskie piosenki jazzowe, m.in. walczyk z filmu „Hallo Szpicbródka”, „Biedna”, „Szeptem”.

Występy Krystyny Prońko to zawsze gwarancja jakości i najlepszej rozrywki w rytm przebojów, które kochają wszyscy.

Na scenie wystąpią:
Krystyna Prońko – śpiew
Przemek Raminiak – fortepian

Dodaj komentarz