You are currently viewing Koncert Mary Rumi – Depressed Lady

Koncert Mary Rumi – Depressed Lady

Data: 6 kwietnia 2024 r. godz. 20.00

Miejsce: Olsztyńska Scena Jazzowa Mirka Mastalerza, 10-170 Olsztyn, ul. Gietkowska 10 Box D (Stajnie Dragonów)

Bilety: 80/100 PLN

https://biletyna.pl/koncert/Mary-Rumi/Olsztyn

 Ilość miejsc – tylko 200. Rezerwacje również pod nr tel.: 600 131 007 mail: mirek.mastalerz@gmail.com 

Namysłowscy grający Namysłowskiego – czy to możliwe? Tylko w Olsztynie i tylko w ten jeden, wiosenny, sobotni wieczór. Koncert Mary Rumi z repertuarem albumu Depressed Lady to okazja, by przenieść się do krainy największych przebojów Zbigniewa Namysłowskiego, z tekstami takich autorów jak: Wojciecha Młynarskiego (Kocham się w poecie), Agnieszki Osieckiej (Wyszłam z domu, nie wróciłam), Jana Wołka (Zmęczona miłość) i Ryszarda Grońskiego (Sprzedaj mnie wiatrowi). Nie zabraknie autorskich kompozycji Mary Rumi i jej brata – Jacka Namysłowskiego.

Choć od premiery albumu minął ponad rok i był nominowany do nagrody Fryderyk 2023. To właśnie teraz Mary Rumi po raz pierwszy oczaruje Olsztyn swoim niepowtarzalnym wokalem, a na scenie będą jej towarzyszyć jedni z najlepszych muzyków jazzowych: Jacek Namysłowski, Mateusz Kaszuba, Michał Kapczuk i Patryk Dobosz.

Czy może być jeszcze bardziej jazzowo? Oczywiście! Koncertowi będzie towarzyszyć wernisaż malarski Twarze Jazzu, autorstwa Mary Rumi. To graficzny hołd dla kobiecej sceny muzyki jazzowej na świecie, wśród prac nie zabraknie jednak męskiego pierwiastka. To wszystko w magicznej przestrzeni XIX-wiecznych Koszar Dragonów. Nie może Was zabraknąć

Harmonogram;
wernisaż – 18:00
koncert – 20:00

Dodaj komentarz